м. Богуслав, вул. Миколаївська, б. 30А, +380 67 408 26 20

Переобладнання сміттєвоза КП «Богуславблагоустрій»

Наші соціальні проєкти насправді дуже різні, такі ж різні, як і потреби у громадах. Звісно, ми завжди намагаємося спрямувати фінансову підтримку у найбільш прогресивні і вагомі у довготерміновому значенні ідеї. Та все ж погоджуємося із тим, що вирішення проблем базового благоустрою — це підґрунтя для подальшого розвитку в усіх інших сферах.

Тож сьогодні розповідаємо саме про такий невеличкий, але важливий проєкт. У рамках виконання Меморандуму про співпрацю з громадою міста Богуслав, компанією Scatec було профінансовано відновлення навісного обладнання на сміттєвозі КП «Богуславблагоустрій». Жителі міста та працівники комунального підприємства скаржилися, що не завжди технічний стан старого сміттєвоза дозволяв вчасно вивозити сміття. Щоб виправити цю ситуацію було погоджено встановити нове гідравлічне та кузовне обладнання.

Дуже сподіваємося, що тепер комунальним службам буде легше виконувати власні робочі обов‘язки, а жителі громади отримуватимуть більш якісні послуги. А ми зі свого боку готові долучатися до поліпшення якості життя наших громад і надалі.#разомзгромадами

Потужність сонячного поля:
0 кВт
Кількість черг будівництва:
0 шт.
Очікуваний річний обсяг генерації:
0 млн кВт*год
Площа земельної ділянки:
0 га
Введення в експлуатацію:
серпень-грудень 0 року