м. Богуслав, вул. Миколаївська, б. 30А, +380 67 408 26 20

Звіт по соціальних проектах за 2021 рік.

Традиційно наприкінці року люди, як і компанії, підводять підсумки своєї діяльності, аналізують усі здобутки і, можливо, невдачі, які спіткали їх за останній рік. 2021 рік видався важким для всіх без винятку. Глобальна пандемія COVID-19 торкнулася кожного з нас, усі відчули її негативні наслідки.

На початку 2021 року, як і минулого року, ми провели громадські слухання за участю мешканців міста, представників влади та комунальних служб, навчальних закладів та разом розробили дорожню карту виконання Меморандуму про співпрацю на 2021 рік. Як завжди, допомога Scatec була реалізована в 4 сфери – освіта, медицина, інфраструктура та лідерство.

12 червня компанія Scatec Україна придбала та передала 48 датчиків моніторингу глюкози в крові. Ці датчики передали чотирьом дітям, які живуть у Богуславі і, на жаль, хворіють на цукровий діабет. На кожну дитину ми купили 12 датчиків, яких має вистачити на 6 місяців користування. Датчики дозволяють швидко контролювати рівень глюкози в крові, вони передають інформацію про рівень цукру на спеціальні зчитувачі або на смартфон. Єдина доступна на сьогодні альтернатива цьому методу — періодичне прокол і забір невеликої кількості крові для миттєвого аналізу, що не дуже зручно і може супроводжуватися болем.

 В рамках Меморандуму про співпрацю з Богуславською громадою компанія Scatec профінансувала відновлення навісного обладнання на сміттєвозі «Богуслав Благоустрій». Мешканці міста та комунальники скаржилися, що технічний стан старого сміттєвозу не завжди дозволяє вчасно вивозити сміття. Щоб виправити цю ситуацію, було домовлено про встановлення нового гідравлічного та кузовного обладнання.

Послугами комунального підприємства користуються майже всі жителі громади, а це майже 15 тисяч осіб.

Піклуючись про якість питної води в наших громадах, компанія Scatec в рамках реалізації Меморандуму про співпрацю з Богуславською громадою закупила 2,54 т реактиву гіпохлориту натрію марки А для Богуславводоканалу. Цей реагент використовується для очищення води, яка надходить до її кінцевого споживача – жителям міста.

Послугами централізованого постачання міста користуються понад 3 тис. домогосподарств, або близько 7 тис. мешканців.

14 вересня Scatec Україна відремонтувала рентгенівський апарат Богуславської районної лікарні. Замінивши трубку, відремонтувавши та здійснивши обслуговування апарату. Тепер відділення зможе приймати більше пацієнтів. Щорічно за допомогою рентгена проходять лікування понад 4000 пацієнтів.

Богуславська школа мистецтв дуже потребувала нових інструментів для своїх вихованців. Отже, було придбано:

Електрогітара YAMAHA Pacifica120H Black

Концертна бандура

Синтезатор YAMAHA PSR-SX700

Відтепер вчителі відповідних предметів забезпечені сучасними інструментами. Це дасть можливість краще проводити заняття з дітьми та відкрити простір для майбутніх звершень. Тепер завдяки придбаним інструментам більше 40 дітей Богуслава зможуть удосконалити свої навички гри на них

В обмін на старі стільці в актовій залі ЦДЮТ придбали 55 нових стільців та 40 пар для актової зали школи мистецтв. Тепер виступи дітей можуть дивитися всі бажаючі і з набагато більшим комфортом.

Також компанія Scatec придбала понад 20 одиниць туристичного спорядження для дітей, які займаються туризмом у Центрі розвитку дітей та юнацтва. Це намети, спальні мішки, туристичні мотузки, карабіни, системи страхування та інше спорядження, яке дозволить дітям та молоді споряджатися для походів та брати участь у туристичних змаганнях. Кількість дітей, які займаються туризмом у Центрі молоді та розвитку молоді, становить близько 30 осіб.

Завдяки фірмі, в Богуславі профінансовано встановлення нових металопластикових вікон у Будинку культури Богуславської громади. У будинку культури встановлено 24 нові вікна, що дозволить істотно заощадити на електроенергії, що витрачається на опалення закладу. Оскільки в Будинку культури проводяться всі великі культурні заходи, можна з упевненістю сказати, що позитивний ефект від допомоги Scatec відчує вся громада міста, понад 14 тисяч людей.

Для потреб Центру первинної медико-санітарної допомоги було придбано паровий стерилізатор Tanda C23L, Шафа медична бактерицидна ШМБ 15-1, дистилятор, Автоматичний біохімічний аналізатор крові Chem 200. Обладнання дозволить лікарям точніше визначати захворювання пацієнтів і, відповідно, надавати свої послуги ще краще.

Потужність сонячного поля:
0 кВт
Кількість черг будівництва:
0 шт.
Очікуваний річний обсяг генерації:
0 млн кВт*год
Площа земельної ділянки:
0 га
Введення в експлуатацію:
серпень-грудень 0 року